Chcete predať svoje auto bezstarostne, rýchlo a bez problémov?

Obráťte sa na nás a náš skúsený tým sa o všetko postará.

Postup spolupráce

1
Bezplatné a nezáväzné ohodnotenie Vášho vozidla

Privezte k nám do STELLA CAR Vaše vozidlo akejkoľvek značky. Náš tím predajcov ho dôkladne obhliadne a dohodneme sa na predajnej cene, ktorú chcete za Vaše vozidlo získať.

2
Profesionálna prezentácia a inzercia Vášho vozidla

Po dohode Vaše vozidlo profesionálne nafotíme a uverejníme, dôkladne ho umyjeme zvonku, i zvnútra a po celý čas, čo bude u nás, sa oň postaráme ako o vlastné.

3
Kompletný servis a komunikácia s potenciálnymi kupcami

Vybavíme všetku komunikáciu s potenciálnymi zákazníkmi, dohodneme a zrealizujeme obhliadky a skúšobné jazdy za Vás.

4
Bezproblémové odovzdanie Vášho vozidla

V prípade, že auto predáme, zariadime s kupujúcim podpis zmlúv, prepis a jeho odovzdanie.

5
Rýchle vyplatenie

Kontaktujeme Vás a do 2 pracovných dní máte peniaze na Vašom účte. Bez akýchkoľvek starostí.

Prečo predať auto práve cez nás?

1
Najlepšie ceny na trhu

Sme tu, aby sme zabezpečili, že za svoje vozidlo dostanete maximálnu hodnotu. Naši experti na hodnotenie vozidiel analyzujú trh a zabezpečujú, že cena, ktorú dostanete, je naozaj spravodlivá a konkurencieschopná.

2
Rýchly a bezproblémový proces

S naším profesionálnym tímom ušetríte čas a námahu. Postaráme sa o všetky potrebné formality, aby ste sa mohli venovať veciam, ktoré sú pre vás skutočne dôležité.

3
Rozsiahla sieť klientov a kupujúcich

Naša platforma pre kúpu & predaj vozidiel spája majiteľov vozidiel so širokou sieťou potenciálnych kupujúcich. Sme prepojení možno práve s budúcim majiteľom vášho vozidla, ktorý hľadá vozidlo práve s takými parametrami aké má to vaše.

4
Profesionálna prezentácia

Náš tím expertov na podporu predaja sa postará o to, aby vaše vozidlo bolo prezentované na najvyššej úrovni. S vysokokvalitnými fotkami a dobre zvolenými slovami zvýšime záujem potenciálnych kupujúcich.

5
Individuálny prístup

Pri predaji vášho vozidla nie ste iba číslo. Naši odborníci vám poskytnú individuálny prístup a v prípade potreby vám poradia v každom kroku procesu. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.

Referencie od našich spokojných klientov

František Daniel

Skvelý proklientský prístup, kvalitný výber vozidiel s malým nájazdom km. Môžem len odporučiť. Ďakujem.

16. február 2024

Alfred Paulovič

Very satisfied. Came with specific request of a car that was not there at the moment, within a month they found me suitable options based on my desires. Car that I bought had full history records, low milage and very good price. Great customer care, very happy with my car. On top of everything, they provided new oil&filters service and exchange of wheels for free.

13. február 2024

Tomáš Kokeš

Auto som nasiel na stranke, dohodol som si testovaciu jazdu a nasledne kupil. Vsetko prebehlo hladko, ludia zo Stella Car boli vzdy prijemni a maximalne ochotni. Za mna skvela „Customer journey“.

19. júl 2023

Juraj Tvrzický

Overené vozidlá s nízkym počtom km
profesionálny prístup, bezproblémový proces od skúšobnej jazdy až po prepis a odovzdanie vozidla, príjemné prostredie.

15. február 2024

Martina Červenková

Týmto príspevkom by sme sa chceli podeliť o dojmy, ktore sme mali z opätovnej návštevy Vášho showroomu a kúpy nášho vozidla. Vysoko oceňujeme prístup Vašich zamestnancov, ich ľudskost a profesionalita sú v dnešnej dobe ojedinelé. Recepčná a predajcovia nám ochotne zodpovedali vsetky naše otázky, poskytli nám servis ohľadom poistných zmlúv, vo všetkom nám maximálne vyšli v ústrety. Uprimne povedané, s takymto úžasným prístupom sme sa už dlho nestretli a veľmi to na nas zapôsobilo. Želáme Vám veľa spokojných zákazníkov, ste skutočne ĺudia na správnych miestach.

17. december 2023

Radi sa postaráme o predaj Vášho vozidla, alebo ho vymeníme za nové.

Získať najlepšiu cenu za svoje vozidlo ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí nám dôverovať, a my sa postaráme o zvyšok. Nečakajte, premeňte svoje auto na hotovosť alebo za vozidlo priamo z našej skvelej ponuky STELLA CAR ešte dnes!

Neváhajte sa na nás obrátiť emailom či telefonicky, alebo nás navštívte osobne v Lamači na Hodonínskej 9.

Prosím, vyplňte kontaktný formulár

Maximálna veľkosť súborov: 15 MB

Často kladené otázky

Ako dlho trvá celý proces výkupu auta?

Celý proces výkupu môže trvať od niekoľkých hodín po niekoľko dní, v závislosti od konkrétneho prípadu, dostupnosti potrebných dokumentov a dohody medzi oboma stranami. Naše úsilie je vždy maximalizovať efektivitu a minimalizovať čas potrebný pre zákazníka.

Aké dokumenty potrebujem pre výkup môjho auta?

Pre výkup auta je zvyčajne potrebný technický preukaz vozidla, osvedčenie o evidencii vozidla (ak je vydávané), platný občiansky preukaz alebo pas majiteľa vozidla, a ak nie ste pôvodný majiteľ, potom aj doklad o kúpe vozidla alebo plnomocenstvo.

Ako sa určuje cena môjho auta?

Cena auta sa určuje na základe viacerých faktorov, ako sú jeho stav, rok výroby, najazdené kilometre, značka a model, prípadné poškodenia a aktuálny dopyt na trhu. Naši odborníci vozidlo starostlivo posúdia a ponúknu vám najlepšiu možnú cenu

Čo sa stane s mojím autom po výkupe?

Po výkupe môže byť vaše vozidlo ďalej predané novému majiteľovi, exportované do zahraničia, alebo ak je vozidlo v nevhodnom stave, môže byť recyklované na náhradné diely alebo zlikvidované v súlade s environmentálnymi predpismi. Naším cieľom je zabezpečiť, aby každé vozidlo našlo svoje najvhodnejšie ďalšie využitie.

Auto musím fyzicky nechať v showroome Stella Ca?

Áno. Vaše auto dôkladne vyčistíme, nafotíme a vystavíme v našich priestoroch. Takto bude vždy dostupné a pripravené k okamžitej obhliadke a zvýšia sa tým šance na jeho predaj. Rovnako sa tým vyhneme prípadným komplikáciám, ktoré by mohli vzniknúť pri jeho používaní.

Naozaj nemusím nič riešiť?

Nie, nemusíte. Ale aby sme mohli všetky administratívne úkony vyriešiť za Vás, budeme potrebovať notárom overené splnomocnenie na tieto úkony, ktoré od nás dostanete pri podpise komisionárskej zmluvy. Následne nám auto priveziete a po predaji obdržíte vopred dohodnutú finančnú čiastku na Vami želaný účet.

Kto stanovuje cenu?

Fungujeme na princípe 30-30-30. Prvých 30 dní sa auto ponúka za Vami určenú cenu, po 30 dňoch za cenu, ktorú si určíme spoločne a po ďalších 30 dňoch za cenu, ktorú stanovíme my.

Na základe čoho sa stanovuje cena?

Na základe dôkladnej analýzy, ktorú vykonajú naši experti a následne Vám odporučia predajnú cenu. Avšak prvých 30 dní rozhodujete o cene stále Vy. My Vás budeme každý týždeň informovať o interakcii ponuky na tuzemských a európskych trhoch. Pokiaľ zaznamenáme nižší záujem alebo zmeny cien u konkurencie, ihneď Vás informujeme, odporučíme Vám predajnú stratégiu a novú cenu.